.ON TOP OF THE WORLD▲.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...
Bluebell.
Welcome

Влезнали в този град няма връщане на зад. Който пристъпи тук, няма право да си тръгне, освен ако някой Пазител, не се смили над него. Но направили го, тръгнете ли си, знайте че няма връщане назад. Никой няма спомени за случилото се тук седи в мозъка ви като едно бяло петно, което не можете да разберете какво е. Не помните пътя за градът. Просто той за вас вече не съществува . Но много рядко, можете да намерите Пазител, който да ви помогне да го напуснете.Самите те колкото и да са добри, не могат да го допуснат..

have fun..

xoxo - the admins
...
The Staff

Liberté.♥.


michele


cole

...
Log in like
Вход

Забравих си паролата!

...
What New?
Latest topics
» Другарче за ГИФ РП
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeЧет Ное 06, 2014 5:26 pm by Oblivion

» Търся си всичко останало
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeЧет Ное 06, 2014 4:58 pm by Oblivion

» The boundaries which divide Life from Death are at best shadowy and vague. Who shall say where the one ends, and where the other begins?
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeЧет Ное 06, 2014 2:40 pm by Liвerté.♥

» Запази лик
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeСря Ное 05, 2014 6:34 pm by Liвerté.♥

» Другарче за минало;бъдеще;сънища
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeВто Ное 04, 2014 3:18 pm by Crystal

» one, two, three, drink.
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 8:09 pm by Liвerté.♥

» Davina and Crystal
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 8:01 pm by davina;

» Call me when you miss me. Say that you need me with every breath you take. Spam Vol.1
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 5:22 pm by davina;

» i was in the pretty darkness, praying for the end. - Michele and Michael
Will you still love me if you find out how broken I am?  Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 5:41 am by -michele.

...
Top Poster
...
Who is here?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Вто Окт 12, 2021 7:05 am

Will you still love me if you find out how broken I am?

2 posters

Go down

Will you still love me if you find out how broken I am?  Empty Will you still love me if you find out how broken I am?

Писане by Scatax. Нед Ное 02, 2014 6:55 pm


Скатах , името означава Сенчестата. Богиня от ирландската митология, жена-войн.  
 

Happy Little Pill...


You're born in darkness, you live in darkness so darkness you became.

Скатах Лайфли - Объркана 19 годишна тинейджърка, която е разбрала, че е ловец на сенки, а беше просто едно малка тъмнокосо момиченце, което всички обичаха и наричаха Скати.
Скати се ражда в болница Сейнт Мъри, но никога не вижда майка си. Тя бива местена от дом в дом през целия си живот, докато не навършва 15 годишна възраст и не бива осиновена от най-ужасните хора, които можете някога да срещнете.
Семейство Бърнистън са синоним на УЖАС.
Кльощавата госпожа Бърнистън е висока тъмнокоса дама, в която има повече злоба и ненавист от колкото във всяко друго живо същество.
Господин Бърнистън е добре изглеждащ адвокат, който вече обаче се е отчаял от живота и често изневерява на Крюела Девил (така Скати нарича госпожа Бърнистън)
Двамата нямат деца и поради тази причина осиновяват бедното сираче. Скатах получава всичко, което поиска и никога не е лишена от нищо, но някак не може да усети "любовта" на "родителите си" .
Те не са свикнали да полагат грижи за някого и не й обръщат никакво внимание. Е, това обаче я радва, защото вместо да й се налага да търпи дрънканиците на доведената си майка , Скатах прекарва времето си в четене, слушане на музика и има повече хобита, от всяко друго дете на нейната възраст.
От деня, в който Скати навършва 16,  един и същ кошмар не спира да измъчва малкото момиченце.
Странни значи, изрисувани върху телата на мъже. Пръчки, излъчващи красива светлина и лицето на мъж, размиващо се в съзнанието й. Един ден както се прибира от курсовете по Фотография, Скати забелязва убийството на момче и се втурва на помощ. Оказва се обаче, че момчето съвсем не е обикновено, нито неговите убийци. Скатах се е срещнала с Ловци на сенки, които обаче би трябвало да са невидими за човешкото общество. Е, явно малката Скати съвсем не е част от това общество. След срещата си с новите си приятели, тя разбира, че принадлежи на древното общество на Ловците на сенки и, че целият й досегашен живот е бил лъжа. Объркана и разстроена Скатах се опитва да започне нов живот, приемайки новото си Аз и изграждайки се като силна и независима личност, но ще трябва да премине през много трудности за да достигне това, което иска.
Scatax.
Scatax.
Shadow's hunter.▲
Shadow's hunter.▲

Брой мнения : 10
Join date : 02.11.2014

Върнете се в началото Go down

Will you still love me if you find out how broken I am?  Empty Re: Will you still love me if you find out how broken I am?

Писане by -michele. Нед Ное 02, 2014 7:11 pm

добре дошла Smile
-michele.
-michele.

Брой мнения : 10
Join date : 02.11.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите