.ON TOP OF THE WORLD▲.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...
Bluebell.
Welcome

Влезнали в този град няма връщане на зад. Който пристъпи тук, няма право да си тръгне, освен ако някой Пазител, не се смили над него. Но направили го, тръгнете ли си, знайте че няма връщане назад. Никой няма спомени за случилото се тук седи в мозъка ви като едно бяло петно, което не можете да разберете какво е. Не помните пътя за градът. Просто той за вас вече не съществува . Но много рядко, можете да намерите Пазител, който да ви помогне да го напуснете.Самите те колкото и да са добри, не могат да го допуснат..

have fun..

xoxo - the admins
...
The Staff

Liberté.♥.


michele


cole

...
Log in like
Вход

Забравих си паролата!

...
What New?
Latest topics
» Другарче за ГИФ РП
one, two, three, drink. Icon_minitimeЧет Ное 06, 2014 5:26 pm by Oblivion

» Търся си всичко останало
one, two, three, drink. Icon_minitimeЧет Ное 06, 2014 4:58 pm by Oblivion

» The boundaries which divide Life from Death are at best shadowy and vague. Who shall say where the one ends, and where the other begins?
one, two, three, drink. Icon_minitimeЧет Ное 06, 2014 2:40 pm by Liвerté.♥

» Запази лик
one, two, three, drink. Icon_minitimeСря Ное 05, 2014 6:34 pm by Liвerté.♥

» Другарче за минало;бъдеще;сънища
one, two, three, drink. Icon_minitimeВто Ное 04, 2014 3:18 pm by Crystal

» one, two, three, drink.
one, two, three, drink. Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 8:09 pm by Liвerté.♥

» Davina and Crystal
one, two, three, drink. Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 8:01 pm by davina;

» Call me when you miss me. Say that you need me with every breath you take. Spam Vol.1
one, two, three, drink. Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 5:22 pm by davina;

» i was in the pretty darkness, praying for the end. - Michele and Michael
one, two, three, drink. Icon_minitimeПон Ное 03, 2014 5:41 am by -michele.

...
Top Poster
...
Who is here?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 33, на Вто Окт 12, 2021 7:05 am

one, two, three, drink.

2 posters

Go down

one, two, three, drink. Empty one, two, three, drink.

Писане by jimmy; Пон Ное 03, 2014 7:25 pm

one, two, three, drink. Original

джими балард; || 20 || human; || gemini; || broken; || gregg sulkin


Ако искаме наистина да опишем Джими Фитц Балард ще трябва да се върнем назад. Като започнем от раждането му в Лондон, в семейство с етикет и класа и стигнем до 13ият му рожден ден, когато среща човека, който променя живота му завинаги.  
За да ме разберете по - добре трябва да се върна от самото раждане на Джими. Момченцето от малко бива учено на етикет, култура и обноски. Не било от онези нехранимайковци, които биха се забъркали в поредната каша. От малък той е мислител. На 5 години започва да чете най - различна литература и да разсъждава над живота. А нещото, което го държи буден с месеци е цитатът: "На този свят няма нито щастие, нито нещастие, има само сравняване между едно състояние и друго. Нищо повече. Само който е изпитал безгранична злочестина, може да изпита безгранично щастие. Човек трябва да е пожелал да умре, за да разбере колко хубав е животът." Това го кара да гледа на живота по друг начин. От малък разбира, че един ден ще умре, затова не влага много мислене в нещата, които прави. Не се интересува от мнението на хората и това го прави силен. Осъзнава, че няма нужда от хора около себе си и няма нужда от човек за да го прави щастлив.
Та, да се върнем до 13-годишнината му. Тогава, той се запознава с Джейк. Джейк е неговата пълна противоположност, но двамата някак се разбират. И независимо от това, че Джими бил много по - интелигентен от Джейк, Джими обожавал да прекарва времето си с него. Сякаш Джейк му помагал да бъде земен и да се наслаждава на малките неща.

***

- Джими, какво прави вчера? - питаше Джейк една сутрин в училище.
- Нищо. - отвърна сопнато Джими, докато драскаше нещо в тетрадката си.
- Хайде де, кажи ми. - настояваше Джейк.
- Защо толкова много искаш да знаеш какво се случва в живота ми? Сякаш много те интересува. Клюкар такъв.

***

С годините, Джими започва да се дразни на всяко нещо, което Джейк казвал и така двамата се разделили. По собствено желание, разбира се. Тогава последвали две мъчителни години за Джими. Двамата стояли на един чин, но никога не си проговаряли. И двамата били твърде горделиви за да направят първата крачка. Тогава Джими започнал да твори. Творял, защото болката в душата му не можела да бъде побрана само в едно нещо. Рисувал, пишел...правел всичко, което искал, но болката не изчезвала. Минали години, Джими станал на 17, а Джейк станал проблемен.

***

- Колко още ще се отбягваме? - попитал изведнъж Джими. Двамата с Джейк се намерили сами в класната стая. Джими имал нужда да разкара буцата в гърлото си и просто намерил момента за подходящ. - Всеки път, когато ме видиш бягаш, а това трябва да спре.
- Какво искаш от мен?
- Искам приятеля си. Искам най - добрия си приятел, който не оцених, когато имах и сега тръгва по лошия път. Искам човека, на когото бих казал всичко и който обичах с цялото си сърце.
- Какви ги дрънкаш. Какъв лош път, каква обич?
- Знам, че се дрогираш и знам, че правиш всичко възможно да изглеждаш як в очите на хората, които ти се представят за приятели. Знам, че искаш да ти помогна. Аз знам... Кажи ми просто какво да направя? Какво да направя за да бъде всичко наред, защото не мога повече така.

***

Ако трябва да бъдем справедливи, Джими наистина не е от най - схватливите хора на планетата и тогава Джейк се приближи към него. Хвана главата му и го придърпа към себе си, а след това го целуна. Това беше възможно най - топлата, приятна, объркваща и сладка целувка в живота на Джими.
На следващата сутрин, двамата се събудили един до друг и тогава Джими взима решението на живота си. Събира си багажа и тегли последните пари от банковата си сметка, а след това изчезва с вятъра. Къде ще попадне? Никой не знае. Но той изчезнал за три години.
В продължение на три години той бил в неизвестност. За тези три години успял да си събере мислите, да изкара купища пари и да си оправи живота. Но когато се върнал, разбрал, че Джейк е починал два месеца след като Джими напуска. Това съкрушава Балард и го превръща в студен човек. "Ледения крал", както бива наричан от хората, които го познават. Тогава взима още едно решение и заминава отново.
jimmy;
jimmy;
Human.▲
Human.▲

Брой мнения : 1
Join date : 03.11.2014

Върнете се в началото Go down

one, two, three, drink. Empty Re: one, two, three, drink.

Писане by Liвerté.♥ Пон Ное 03, 2014 8:09 pm

Добре дошъл ! Smile Пожелавам ти приятно прекарване !
Liвerté.♥
Liвerté.♥
Monsters are real,gosts are real too.They live inside us and sometimes they win in our wars.†
Monsters are real,gosts are real too.They live inside us and sometimes they win in our wars.†

Брой мнения : 229
Join date : 02.10.2013

https://hartofdixie-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите